Tvorba web stránok

Web stránky častokrát tvoria prvý dojem o vašej firme, preto je dôležité ako na návštevníkov pôsobia. Weby, ktoré robíme sú nielen estetické, ale sú aj optimalizované pre internetové vyhľadávače, aby vás záujemci jednoduchšie našli. Našu prácu si môžete pozrieť nižšie.

Dizajn prispôsobený aj mobilom a tabletom

V súčasnosti majú ľudia vďaka internetu prístup ku viac informáciam ako hocikedy predtým. Avšak ľudia už neprehľadávajú internet iba zo stolných počítačov, ale používajú aj laptopy, smartfóny a tablety. Čo to pre majiteľov web stránok znamená? Znamená to to, že web stránky budú prezerané z rôznych obrazoviek a dispejov a preto je dôležité, aby ich dizajn bol prispôsobený rôznym veľkostiam zobrazenia, tzn. bol responzívny.

Responzívny dizajn sa prispôsobuje veľkosti obrazovky zariadenia, ktoré sa používa na prezeranie webu. To znamená, že bez ohľadu na to, či si stránku prezeráte na počítači, mobile alebo tablete, vzhľad sa zachová neporušený a čistý.

Web stránky optimalizované pre vyhľadávače

Mať peknú web stránku samo osebe nestačí a pokiaľ ju nikto nenavštevuje, tak to má taký istý efekt ako by ste ju ani nemali. Preto je dôležité, aby vás vaši potenciálni zákazníci jednoducho našli. Dnes, keď niekto niečo hľadá, tak väčšinou k tomu použije internetový vyhľadávač ako je Google.

Nakoľko optimalizácia stránok pre vyhľadávače (SEO) patrí k našim hlavným službám, aj stránky, ktoré vytvárame sú optimalizované pre vyhľadávače. Štruktúra a jednotlivé komponenty webstránky sú nastavené tak, aby spĺňali aktuálne SEO štandardy.

Redakčný systém

Pre bežné úpravy na webstránke nebude potrebné vedieť ani programovať, ani kopírovať nejaké súbory. Na vytvorenie alebo úpravu podstránky bude stačiť pár klikov. Ak si budete napríklad chcieť zmeniť telefónne číslo, tak si tento text v redakčnom systéme označíte a upravíte podobne ako vo Worde.

Tento systém je ľahko prispôsobiteľný a jednoducho ovládateľný. Pri web stránkach, ktoré vytvárame už dopredu počítame s tým, aby sa v prípade potreby jednoducho pridávali ďalšie podstránky.

Portfólio

Ako prebieha spolupráca

Bez ohľadu na to, či ste malá alebo veľká firma, začínajúci podnikateľ alebo známa značka, rozumieme vaším rôznym potrebám a vždy zohľadňujeme vaše špecifické požiadavky. Každý projekt je individuálny, preto s klientom najprv prekonzultujeme jeho požiadavky a predstavy. Potom mu navrhneme plán realizácie a časový odhad. Pred záverom má klient k nahliadnutiu predbežnú verziu web stránky, ktorú môže pripomienkovať. Na záver pripomienky klienta zapracujeme a spustíme web.