Čo je SEO?

SEO je skratka z anglického výrazu Search Engine Optimization, čo v preklade znamená optimalizácia pre vyhľadávače. Ide najmä o takú úpravu webstránky, ktorá má za cieľ vylepšiť pozíciu webstránky vo výsledkoch vyhľadávania internetového vyhľadávača, ako je napr. Google.


Zdá sa vám ťažké alebo až nemožné nájsť vašu stránku vo vyhľadávačoch? Samozrejme neráta sa prípad, keď zadáte názov vašej firmy. Na ktorom mieste sa objaví vaša stránka, keď zadáte službu, ktorú poskytujete alebo produkt, ktorý ponúkate?


Ak sa vaša stránka neobjavuje na prvých stránkach vo výsledkoch vyhľadávania, strácate potenciálnych zákazníkov, ktorí skôr našli stránky vašich konkurentov.


Ak nie ste spokojní s doterajšími výsledkami alebo ich chcete zlepšiť, máme pre vás riešenie. Optimalizácia pre vyhľadávače, ktorú realizujeme, dostane vašu stránku na popredné miesta vo vyhľadávačoch pre kľúčové výrazy, ktoré sú pre vás dôležité.


Úlohou vyhľadávačov je doručiť relevantný obsah užívateľom, ktorí používajú vyhľadávače. Vyhľadávače neustále menia svoje algotitmy - hodnotiace programy, ktoré rozhodujú o tom, ktoré stránky budú na popredných miestach vo výsledkoch vyhľadávania pre dané hľadané výrazy.


Naše know-how spočíva v tom, že vieme, ktoré faktory sú pre popredné umiestnenia vo vyhľadávačoch dôležité a ako ich dosiahnuť. Optimalizácia pre vyhľadávače je dlhodobý proces, ktorému sa venujeme, takže vy sa môžte venovať ostatným dôležitým činnostiam. Stačí, keď nás kontaktujete a spolu prediskutujeme váš prípad a navrhneme vám riešenie.